Komentowana treść: Nowy program w PPA
[#1] Re: Nowy program w PPA
Dodam, w swej nieokielznanej zlosliwosci chwilowej, iz program w calosci powstaje na UAE ;)
[#2] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #1


Bysbyl bardziej zlosliwy jakbys kompilowal pod windowsem jakims crosscompilerem :))

[#3] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #1




W calej okazalej drazliwosci i niecheci przejscia obojetnie obok twojej zlosliwosci, wspomne ze na WinUAE uzywa sie...Amigi :) :) :)

:D :D :D :D :D :D
[#4] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #3


Fajnie, ale po co używać do tego aż tylu emotikonek na raz? ;)
[#5] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #4




Bo amigowce nie maja oryginalnego GYGY z emotikonkami i musza sie wyszalec na ppa :D :) :( :o :P ;)
[#6] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #3


Kolejna zlota mysl kolegi Drozda
[#7] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #2


A szczerze mówiąc miałem nawet na to ochotę przez jakiś czas, i nawet chciałem Jacka Rzeuskiego o to pomęczyć, ale ostatecznie dałem sobie spokój... Póki co prędkość kompilacji pod UAE mnie zadowala (wręcz błyskawica w porównaniu z 040/40 + IDE PIO 0).
[#8] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #3


Wytłumacz może co chciałeś dokładnie powiedzieć radiosłuchaczom, i czy aby nie chodziło Ci o słówko "AmigaOS".
[#9] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #5




Najnowsze GYGY na PECE ma podobno jakies "brzydkie" (zberezne i okrutne). To pewnie dlatego Admin przez jakis czas tak okrutnie nastreczal sie...coz ja to mam jeszcze stara 5-tke, zreszta i tak uzywam amigowych GYGY - ladna nazwa :)
[#10] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #8




Mozna tez uzywac ShapeShiftera. Nie wiem dokladnie jak z Linuxem. Z drugiej stronie widze ze chcesz mnie na czyms przylapac :)



[#11] Re: Nowy program w PPA
W odpowiedzi na komentarz #7


Tak samo działa crosscompiler natywny w stosunku do emulowanego pod UAE :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem